Зареєструйте своє право на нерухоме майно

Якщо ви є власником окремо розташованого індивідуально визначеного майна (гаражу) та маєте належним чином оформлені документи, які підтверджують право власності на вказане нерухоме майно, однак ваше право не зареєстроване у відповідних органах, вам необхідно звернутися до відділу реєстрації Добропільської міської ради для проведення процедури державної реєстрації права власності. Це також стосується документів, які були оформлені до 01 січня 2013 року та не зареєстровані у державному реєстрі прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Відповідно до статті 182 ЦК України право власності та інші речові права на нерухомі речі, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. Згідно статті 331 ЦК України, якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту такої реєстрації.

Також повідомляємо, що відповідно до статі 335 Цивільного кодексу України безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий. Безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення в друкованих ЗМІ. Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду в комунальну власність.

Для уникнення процедури визнання майна безхазяйним необхідно звернутися до відділу реєстрації Добропільської міської ради для проведення державної реєстрації свого права на нерухоме майно.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.