Юні добропільські художники взяли участь в міжнародному конкурсі

Асоціація «Uсraina CreAttiva» запросила всіх бажаючих до участі в міжнародному конкурсі дитячого малюнку, який проводився за підтримки Посольства України в Італії.

В конкурсі взяли участь діти з Італії, Україні, багатьох інших країн світу. Було надіслано близько 1100 малюнків. Відгукнулись і наші талановиті діти з Добропілля. Шестеро вихованців народної студії образотворчого мистецтва «Фантазія» надіслали малюнки і кожен з них отримав свою нагороду. Диплом з відзнакою отримала Савіна Надія, дипломи півфіналістів отримали Питова Аліна, Кальніна Тетяна, Іванова Регіна, Петрова Олександра, диплом за участь — Потоцька Варвара та диплом переможців отримала студія образотворчого мистецтва «Фантазія» під керівництвом Кімеріної А.М.

fantaz1

fantaz2

fantaz4

 

Журі конкурсу звернулись з проханням до керівника та дітей залишити малюнки на час проведення виставок у містах Італії для того, щоб звернути увагу італійської громади до подій на сході України. Діти залишили свої малюнки і в нагороду за це отримали посилку з книжками по мистецтву, цукерки та зароблені дипломи. Так тримати, маленькі добропільчани, подальших вам перемог!

fantaz3

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.