Сьогодні розпочинається національна компанія «Лікар для кожної сім’ї»

Головний лікар КЗ «Добропільський ЦПМСД» Світлана СУЛІМ пояснює, які зміни відбудуться в сфері охорони здоров’я у зв’язку з реформою.

У грудні 2017 року Президент підписав низку Законів, які започаткували реформу охорони здоров’я в Україні. Міністерство охорони здоров’я України розробило та надало детальний план з ключовими моментами впровадження реформи у сфері первинної медико-санітарної допомоги (далі ПМСД) на 2018 рік.

Згідно цього плану нова модель фінансування на первинному рівні стартує 1 липня 2018 року, саме з цього часу заклади ПМСД можуть підписати контракт з Національною службою здоров’я України (далі НЦЗУ) та перейти з кошторисного фінансування на капітаційну модель. Щоб це зробити, наш центр повинен виконати ряд умов, а саме:

- реорганізуватись в комунальне некомерційне підприємство (17.01.2018 рішенням сесії Добропільської ради було прийнято рішення реорганізувати шляхом перетворення Комунального закладу «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» в Комунальне некомерційне підприємство «Добропільський ЦПМСД» Добропільської міської ради;

- наш заклад підключився через медичну інформаційну систему (МІС) до електронної системи Е-Нelthe, лікарі отримали електронні ключі та зареєструвались в Е-Нelthe;

- приводимо своє матеріально-технічне забезпечення відповідно до табеля оснащення;

- в подальшому розглядаємо створення електронної реєстратури, електронного кабінету, електронного запису пацієнта.

2 квітня 2018 року розпочинається національна компанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці можуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

В центрі працює 35 лікарів:

амбулаторія № 1 – 9

амбулаторія № 2 - 10

амбулаторія № 3 - 6

амбулаторія № 4 - 7

амбулаторія № 5 – 3

Підписання декларації – це, фактично, форма заяви. З її допомогою пацієнт обирає лікаря і заклад. З липня 2018 року національна служба здоров’я України направлятиме гроші до медичного закладу особисто лікарю, якого обрала конкретна людина.

Відтепер обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки.

Підключення закладів первинної допомоги до електронної системи охорони здоров’я триває. Заклади, які вже можуть підписувати декларації з пацієнтами, можна буде впізнати за спеціальною наліпкою – «Тут можна обрати свого лікаря». Ці наліпки вже з’явились в наших амбулаторіях.

Інформацію про вибір лікаря, а також резюме лікарів наші пацієнти можуть знайти на сайті КЗ «Добропільський ЦПМСД» у вкладці «Інформація для пацієнтів». Резюме лікарів, місця (№кабінетів) та часи реєстрації декларацій будуть оприлюдненні на інформаційних дошках в холах амбулаторій. 

КРОК 1 Обрати амбулаторію та лікаря
КРОК 2 При собі необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон (для дитини до 14 років – свідоцтво для народження, ідентифікаційний код)
КРОК 3 Звернутись в реєстратуру, де уповноважена особа амбулаторії роз’яснить Ваш подальший маршрут

Кінцевого терміну підписання декларацій немає! Обрати свого лікаря встигнуть усі. Головне, щоб кожен обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію. В цьому ми допоможемо. Чекаємо на Вас в амбулаторіях нашого закладу!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.