У Добропіллі стартує публічна консультація з розвитку інфраструктури міста

У місті Добропілля впроваджується новий інструмент налагодження зв’язків між владою та громадянами – публічні консультації з громадянами за допомогою ресурсу «Ваша Думка».

Публічні консультації з громадянами – це інструмент, завдяки якому влада звертається до громадян для отримання їхніх думок щодо питання, яке впливає на їх життя. Метою такого інструменту є не лише вислуховування пропозицій громадян, але процес, який наприкінці має результат – прийняття рішення.

На першу публічну консультацію у Добропілля винесли питання «Яку зону відпочинку реконструювати першою?»:

1. Міський парк культури та відпочинку (вул. Першотравнева) – популярне місце дозвілля серед матусь із дітками та сімей. Також зранку і до вечора саме тут багато мешканців займаються спортом на свіжому повітрі.

2. Сквер Центру культури та дозвілля (вул. Фестивальна) - знаходиться у центрі міста, поруч розташовані кафе, центр відпочинку для молоді, скалодром. Усі заходи місцевого значення проводяться саме у цьому місці для дозвілля.

Зазначимо, що ще в лютому відбулася зустріч координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інституту «Республіка» з представниками влади. На зустрічі в межах проекту «Задай курс владі» презентувався новий інструмент взаємодії громадян із владою – публічні консультації.

Як зауважив міський голова Андрій Аксьонов: «Публічні консультації для добропільчан – це новий інструмент для комунікації між владою та громадськістю. При винесенні питання на публічну консультацію було враховано два фактори: по-перше, щоб питання було легким для розуміння мешканців. По-друге, це питання, що у результаті впливає на життя всіх добропільчан. Міський парк культури та відпочинку та Сквер Центру культури та дозвілля - це дві основні зелені зони міста, де громадяни проводять свій вільних час разом із сім’єю, особливо у теплу пору року».

Висловити думку можна за допомогою SMS «3242 номер відповіді» на номер 093-177-00-35 або за посиланням: vdmk.org/3242

Будь активним! Твоя думка важлива!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.