Змінено розміри щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради інформує, що відповідно до пункту 2 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505, грошова допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які стоять на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районний у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органах з питань соціального захисту населення міських, районних у містах (у разі утворення) рад, з дня звернення за її призначенням і виплачується по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж шість місяців.

З 20 січня 2018 року змінено розміри щомісячної адресної допомоги, а саме:

- для осіб, які отримують пенсію, та дітей – 1000 гривень на одну особу (члена сім´ї);

- для осіб з інвалідністю І групи та дітей з інвалідністю – 130 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

- для осіб з інвалідністю ІІ групи – 115 відсотків прожитого мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

- для осіб з інвалідністю ІІІ групи – прожитковий мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

- для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім´ї).

Загальний розмір допомоги на сім´ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім´ї та не може перевищувати 3000 гривень, для сім´ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, - 3400 гривень, для багатодітної сім´ї – 5000 гривень.

Особам працездатного віку, яким виплату грошової допомоги було припинено відповідно до пункту 7 цього Порядку, грошова допомога не призначається.

Розмір отриманої грошової допомоги не включається під час обчислення сукупного доходу сім´ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.