Робота спостережної комісії при виконкомі Добропільської міської ради

При Добропільській міській раді діє спостережна комісія, головою якої є Галицький Олексій Анатолійович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У своїй діяльності спостережна комісія керується законом України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», Положенням про спостережні комісії, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429.

Комісія працює згідно плану роботи. У засіданнях спостережної комісії беруть участь представники відділів виконкому, Добропільського товариства Червоного Хреста, представники громадських організацій. Облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 429. Секретарем ведеться журнал обліку. Дані щодо осіб заносяться згідно повідомлень, надісланих до спостережної комісії з місць позбавлення волі.

На засіданні спостережної комісії у І кварталі 2018 року розглядались такі основні питання:

- про роботу Добропільського міськрайонного відділу з питань пробації південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації;

- про показники захворювання туберкульозом, в тому числі хіміорезистентним та ВІЛ-інфекцією (СНІДом) за 2017 рік;

- план роботи спостережної комісії на 2018 рік.

Спільно з міським центром зайнятості спостережна комісія займається працевлаштуванням звільнених з місць позбавлення волі на заброньовані робочі місця для даного контингенту населення.

Особистий прийом засуджених проводиться головою спостережної комісії, його заступником, секретарем, а також членами спостережної комісії.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.