Профорієнтація учнівської молоді

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Добропільського міського центру зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.

Організація профорієнтаційної роботи здійснюється згідно укладених угод про співробітництво між центром зайнятості та відділами освіти Добропільської міської ради та Добропільської райдержадміністрації, планів спільних заходів. Робота з учнями загальноосвітніх шкіл системно проводиться відповідно графіка на навчальний рік.

З початку поточного року в школах Великого Добропілля проведено 8 «Уроків вибору професії», охоплено 317 осіб з числах учнів старших класів. В Ганнівській ЗОШ проведено «Урок вибору професії» для учнів старших класів (взяли участь 35 дітей) та профінформаційний захід для учнів 8 класу. Також «Урок вибору професії» для учнів старших класів проведено в Світлівській ЗОШ, охоплено 31 учня. Відбулися 3 дні відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді, в яких взяли участь 52 учня дев’ятих класів та 17 учнів п’ятого класу міських шкіл. Спільно з ювенальною превенцією Добропільського відділення поліції проведено профорієнтаційний захід для учасників «Ліги майбутніх поліцейських».

З огляду на те, що вирішальну роль у професійному самовизначенні особистості грає родина, також проводиться профорієнтаційна робота з батьками учнів випускних класів, охоплено 50 осіб.

В Добропільському міському центрі зайнятості є можливість пройти профдіагностичне тестування на автоматизованому робочому місці «Профконсультант», що дозволить визначити професійну направленість дитини. С початку 2018 року цією послугою скористались 12 учнів міських ЗОШ.

Для отримання консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів необхідно особисто звернутися до фахівців центру або зарезервувати час через сервіс «Електронна черга», також можливо особисто узгодити дату та час відвідування з фахівцем з профорієнтації за тел. 2-88-45.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.