Школа психологічної майстерності

«Цікаво та дуже корисно» - такі відгуки слухачів отримало чергове засідання «Школи психологічної майстерності». Зустріч фахівців психологічної служби була присвячена проблемі конфліктів в освітньому середовищі.

Актуалізували тему фахівці через перегляд мультиплікаційного фільму «Міст». Керівник «Школи», практичний психолог НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей Пасічник О.В., в ході інформаційного меседжу з елементами ділової гри разом з практичними психологами розглянула найтиповіші конфліктогени, що провокують виникнення конфліктних ситуацій серед учасників освітнього процесу.

Справжнім помічником в роботі психологів стала віртуальна виставка просвітницьких, корекційних та профілактичних програм для розвитку комунікативних навичок, толерантності у дітей та учнівської молоді.

Психопрофілактиці конфліктів був присвячений обмін досвідом, у ході якого присутні запропонували «психологічні фішки» з власного досвіду та навчили їм новачків психологічної служби.

Будуючи «Карту шляху» та здійснюючи рефлексію, слухачі актуалізували основні аспекти проблематики, спроектували напрямки своєї роботи з профілактики конфліктів в освітніх закладах.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.