Участь у тренінгу в рамках проекту ЄС «Угода мерів – Схід»

Наприкінці минулого тижня в місті Жовква було проведено тренінг на тему «Підготовка моніторингової звітності з реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР)» в рамках проекту «Угода мерів – Схід», в якому взяли участь представники відділу економіки міської ради.

Угода мерів щодо клімату та енергії – це загальноєвропейська ініціатива, що об’єднує місцеві, регіональні та національні органи влади, які взяли на себе добровільні зобов’язання реалізувати на своїх територіях політику Європейського Союзу в галузі збереження клімату та енергетики.

Підписанти Угоди мерів зобов’язуються розробити План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕР) з зазначенням конкретних заходів, які вони планують вжити задля досягнення цілей Угоди мерів щодо клімату та енергії.

У місті Добропілля було розроблено ПДСЕР та затверджено 20 квітня 2016 року рішенням міської ради. Звітувати щодо виконання Плану необхідно один раз на два роки.

Метою проведеного тренінгу як раз і було навчити учасників правильно підготувати звітність щодо виконання ПДСЕР та ознайомити їх з процедурою оцінювання виконання зобов’язань підписантів перед ініціативою Угода мерів.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.