Поповнення в рядах партнерів! Ощадбанк розпочинає співпрацю з компанією «ВіДі АвтоСіті» та групою компаній «АІС»

Ощадбанк активно працює над розширенням партнерської мережі.

Наприкінці березня 2018 року до лав партнерів Ощаду приєднались компанія «ВіДі АвтоСіті» та група компаній «АІС», розширивши можливості для клієнтів ММСБ Ощадбанку на придбання транспортних засобів по всій Україні в рамках стандартної програми кредитування клієнтів ММСБ на придбання транспортних засобів та в рамках програми «Мікрокредит клієнтам мікро- та малого бізнесу».

Розширення співпраці з новими компаніями триває! 

#ощадбанкдіє

Довідка

ВіДі АвтоСіті

«ВіДі АвтоСіті» – це об'єднання дилерських центрів у Києві та Одесі з продажу та обслуговування таких автомобільних брендів як Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroеn, Peugeot і Subaru. Компанія працює на ринку України з 2007 року та здійснює продаж більш ніж 14 світових автомобільних брендів. Дилерська мережа нараховує 16 центрів з продажу транспортних засобів.

Група компаній «АІС»

Група компаній «АІС» пропонує більше 400 моделей автомобілів 16 брендів, надає повний комплекс супутніх послуг при продажу та сервісному обслуговуваннs автомобілів. Брендовий портфель Групи компаній «АІС» включає автомобілі європейських та азіатських виробників, автомобілі, мікроавтобуси та автобуси виробництва країн СНД. Продаж автомобілів здійснюють 23 автосалони в усіх регіонах України.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.