Будуємо своє разом з АПК України! Кредити від 0,1% по партнерській програмі з ПрАТ «Волинська фондова компанія» для клієнтів ММСБ Ощадбанку

Відтепер клієнти мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку мають можливість придбати техніку та обладнання сільського господарства за ставкою по кредиту від 0,1% річних!

Такі спеціальні умови кредитування можливі завдяки встановленим партнерським відносинам між АТ «Ощадбанк» та ПрАТ «Волинська Фондова Компанія».

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» є однією із провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Компанія представляє таких відомих світових виробників техніки та обладнання сільського господарства, як: Unia, Challenger, Massey Ferguson, Kuhn, Agrisem, Meprozet, Agrex, Falc, Mara, TeeJet, Araj, Metal Erg, Dominoni.

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» представлена мережею у 7 областях України (Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Одеська, Полтавська та Хмельницька області) та центральним офісом в м. Луцьк. В областях, де представлені філії, на основних трасах розташовані демонстраційні майданчики, на яких виставлено весь спектр техніки виробників. Завдяки такій мережі охоплюється вся територія України.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.