КІНО І МУЗИКА

Одним з найяскравіших вражень людства ХХ століття було відвідування кінозалів, де демонструвались історії кохання, історичні події, комедії. Скільки спогадів пов’язано з поцілунками на останніх рядах, зі сльозами співчуття героям мелодрам, з веселим сміхом всього залу.

Поринути в атмосферу кінофеєрії мешканцям міста Білицького допомогли викладачі Слов’янської школи мистецтв. Третього травня біля музичної школи №2 з баянами, скрипками, гітарами, саксофонами висадився десант артистів. Концертна зала тимчасово перетворилася на кінотеатр. На великому екрані глядачі, затамувавши подих, дивилися епізоди з улюблених фільмів минулого століття. А зі сцени лунали чарівні звуки з саундтреків до кінострічок «Запах жінки», «17 миттєвостей  весни», «Кубанські козаки», «Шерлок Холмс та доктор Ватсон». Слухачі оплесками та вигуками «Браво!» зустрічали кожен номер концерту. Навіть сучасні «комп’ютерні» діти з захватом сприймали пригоди дітей капітана Гранта, пса Барбоса та детектива з «Рожевої пантери».

Колектив Білицької музичної школи№2 звернувся до слов’янських музикантів з пропозицією зробити такі зустрічі традиційними. Автором ідеї тематичного виїзного концерту став директор школи мистецтв міста Слов’янська Кулешов Олексій Вікторович, якому адміністрація школи висловлює велику подяку!

А закінчити хочеться словами з кінофільму нашого відомого земляка Леоніда Бикова: «Все минуще, а музика вічна!».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.