У Добропіллі пройшов турнір з футболу серед підприємств вугільної промисловості

12 травня у місті Добропілля на майданчиках зі штучним покриттям біля НВК №4 був проведений турнір з футболу «Кубок Перемоги» серед підприємств вугільної промисловості.

У змаганнях взяли участь шість команд шахт «Білозерська», «Піонер», «Новодонецька», «Добропільська», «Алмазна» та «Білицька».

Вітали учасників турніру з побажаннями чесної спортивної боротьби та видовищного футболу генеральний директор «ДТЕК Добропіллявугілля» Юрій Чередниченко, голова Конфедерації незалежних профспілок Донецької області Дмитро Зелений, начальник відділу з фізичної культури та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов.

Ігри проходили за коловою системою. Всі команди були добре підготовленими. Вболівальники з цікавістю спостерігали за діями футболістів, а інтрига щодо переможця зберігалася до останнього.

За підсумками перше місце здобула шахта «Білозерська», друге - виборола команда шахти «Алмазна», а бронзові нагороди дісталися гравцям шахти «Новодонецька».

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, грамотою, гравці – медалями. Команди-призери - грамотами, гравці - медалями.

Також було визнано переможців у номінаціях: «Кращий нападник» - Сафонов Микола (ш. «Новодонецька), «Кращий воротар» - Амплєєв Олександр (ш. «Білозерська») та «Кращий суддя» - Грибаускас Володимир, які отримали грамоти та сувенірні статуетки.

Вітаємо!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.