Грошова допомога дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів на території Донецької області

Донецька обласна державна адміністрація затвердила Порядок надання в 2018 році одноразової грошової допомоги дітям, що отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету. Порядок забезпечує право дітей цієї категорії на гарантовану державну допомогу.

Одноразова грошова допомога надається батькам або іншим законним представникам дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та має відповідний статус, а у разі досягнення дитиною повноліття - безпосередньо отримувачу допомоги. Одноразова допомога надається у розмірі 5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

Для отримання такої допомоги один із батьків або інший законний представник дитини повинен звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання з відповідною заявою та надати такі документи:

- копія документа заявника, що посвідчує особу громадянина України;

- копія довідки заявника про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- довідка з банківської установи, в якій зазначаються реквізити особистого банківського рахунку для перерахування одноразової грошової допомоги.

За детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, тел. 2-78-63

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.