Вдалий старт реформ

14 травня 2018 року на базі МШ№2 м. Білицьке відбулася зустріч директора Слов’янської школи мистецтв №1, представника Робочої групи Ради з питань культурно-мистецької освіти Кулешова Олексія Вікторовича з керівниками та активною спільнотою мистецьких шкіл південно-східного регіону Донецької області (м. Покровськ, Мирноград, Добропілля, Білицьке та Білозерське).

В мистецько-освітньому середовищі вже давно назрівала необхідність змін. А з прийняттям нової Концепції сучасної мистецької школи виник ряд питань, які потребували обговорення та роз’яснення, що і стало підґрунтям до такої зустрічі. Діалог виявився для обох сторін дуже цікавим та плідним. План зустрічі складався з наступних позицій: модель сучасної мистецької школи, стратегічне планування, атестація та професійний розвиток викладачів. Конструктивна розмова супроводжувалась мультимедійними презентаціями, наданими начальником відділу мистецької та художньої освіти при МКУ Колос Тетяною Миколаївною.

Слухачі з зацікавленням сприймали достатньо складну інформацію завдяки тому, що О.В. Кулешов підтверджував її прикладами з власного директорського досвіду. На свої питання слухачі отримували вичерпні та конкретні відповіді. У кожного учасника зустрічі з’явився привід для роздумів, який стане поштовхом для початку реформ у своїх закладах.

Білицька музична школа№2 висловлює щиру подяку Кулешову Олексію Вікторовичу за увагу до проблем мистецьких шкіл інших регіонів та креативний підхід до партнерських відносин.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.