В Добропіллі пройшов IV театральний фестиваль-конкурс

2 червня до Центру культури і дозвілля м. Добропілля завітали театральні колективи для участі у IV театральному фестивалі – конкурсі «Театр – величезний світ загадок 2018».

Колективи:

Зразковий театральний колектив «ВікНо» м. Краматорськ – 1 місце, уривок з вистави (живі картинки) з оповідань А.П. Чехова.

Дитячий драматичний театр «СМАЙЛИКИ» м. Краматорськ – отримали грамоту за участь у фестивалі.

Колектив сценічної майстерності «Витівники» м. Білозерське – 3 місце, уривок з казки «Всі миші люблять сир» за п’єсою – казкою Д. Урбана.

Зразковий театр ляльок «Лялька» м. Краматорськ – 2 місце, вистава театру ляльок «Котигорошко» за мотивами українських казок.

Зразковий драматичний театр «Картинки» м. Краматорськ – 1 місце за оригінальний жанр, естрадна мініатюра «Веселі бешкетники». 

Дитячий драматичний театр «Грайлики» м. Краматорськ – 3 місце, вистава за п’єсою А. Монвіж – Монтвід «Жадібний борсук».

Зразковий театральний колектив «Дзеркало» м. Добропілля – 2 місце, уривок з вистави «Соприкосновение» за мотивами казки Л. Керролла «Аліса у країні див».

teatr1

teatr2

teatr3

Художнє читання:

Дричак Анастасія, Ірина Сугак отримали 1 місце, Голдоба Аміна, Кречун Ізабелла – 2 місце, Поченок Софія, Алєксєєва Любов, Гловяк Єва – 3 місце.

Почесно та з одноголосним рішенням ГРАН-ПРІ фестивалю отримав Артур Щербак, м. Добропілля, учень НВК №7, учасник Зразкового театрального колективу «Дзеркало» за вірш «Танюша» С. Калита.

teatr4

«Велике спасибі Добропільській міській раді за підтримку, за подарунки учасникам, за можливість проводити театральний фестиваль вже четвертий рік поспіль, а також величезна вдячність від усіх учасників колективів, від батьків і особливо від керівників за професіональну підготовку і організацію фестивалю, за теплий прийом», - зазначають  організатори фестивалю.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.