Клуб «Обираємо майбутнє разом»

7 червня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбулося перше засідання клубу «Обираймо майбутнє разом» для батьків та учнівської молоді.

На засідання були запрошені клієнти та фахівці центру зайнятості, які мають дітей старшого шкільного віку, для обговорення проблемних питань,  виникаючих під час вибору підлітком майбутньої професії.

Також в заході взяли участь соціальні партнери: директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганна Агішева розглянула конфліктні ситуації при виборі професії дитини та як можливо їх уникнути; начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Світлана Баранець доповіла про можливості для активної молоді нашого міста, в тому числі і набуття досвіду, який стане в нагоді в професійній діяльності, ознайомила присутніх з молодіжними центрами, які функціонують на території міста.

klub1

Разом з профконсультантом Наталею Кузьміною батьки майбутніх випускників розглянули формулу вдалого вибору професії «Хочу-Можу-Треба» та обговорили правила вибору професії, ознайомились з класифікацією професій за Є. Клімовим, дізнались про можливості професійної орієнтації на оновленому сайті Державної служби зайнятості та за допомогою автоматизованого робочого місця «Профконсультант». Наприкінці засідання відбулась гра «Світ професій», яка допомогла присутнім сформувати уміння диференціювати професії за типами, визначати вимоги професії до людини.

Засідання клубу пройшло в доброзичливій атмосфері, присутні ділились своїм досвідом та не вирішеними питаннями щодо вибору майбутньої професії своєї дитини.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.