В Добропіллі розпочався семінар з енергоменеджменту

Сьогодні в Добропіллі розпочався дводенний семінар з муніципального енергоменеджменту для представників міст-партнерів проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини. 

Проект «Енергоефективність у громадах ІІ», базуючись на міжнародному досвіді, розробив концепцію муніципального енергоменеджменту (MEM), що була адаптована до українських реалій. Заплановано 5 «хвиль» робочих семінарів для 20 малих міст-партнерів, під час яких учасники дізнаються про систему МЕМ та особливості її впровадження. Одночасно з отриманням теоретичних знань, відбудуться відвідини об’єктів в місті, на яких реалізовано проекти з енергоефективності. Також до співпраці було залучено ще 5 міст з попереднього проекту «Енергоефективність у громадах» задля передачі їхнього практичного досвіду.

giz1

Захід, що проводиться в нашому місті, присвячений основам МЕМ: практичним порадам щодо побудови інституційної спроможності для впровадження МЕМ у містах, особливостям проведення інвентаризації будівель, впровадження енергетичного моніторингу в муніципальних будівлях та аналізу отриманих результатів.

Добропілля, як і інші міста-учасники, отримає домашнє завдання, виконання якого та можливі помилки аналізуватимуться протягом наступної зустрічі.

giz2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.