Міжміська онлайн презентація до Дня працівників металургійної та гірничодобувної галузей

Традиційно в третю неділю липня відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної галузі. Для організації ефективної співпраці служби зайнятості з підприємствами все більш актуальними та затребуваними стають надання послуг дистанційно, налагодження зв’язків між роботодавцями та потенційними робітниками, які знаходяться в різних містах, задля укомплектування існуючих вакансій.

3 липня 2018 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбувся міжміський онлайн-захід презентація роботодавців: ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Добропільське», ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» ВСП «ШУ Білозерське»,  під час якого спілкувалися представники підприємств та всі бажаючи громадяни м. Добропілля, м. Мирнограда, м. Покровська , смт Олександрівка. 

Для координації дій була досягнута домовленість з керівниками відповідних центрів зайнятості щодо організації онлайн-заходу. Фахівці Олександрівського районного центру зайнятості,  Мирноградського та Покровського міських центрів зайнятості здійснили попередній відбір претендентів на запропоновані вакантні робочі місця.

Подібні онлайн-заходи створюють комфортний простір, де максимально економляться час та зусилля і отримується найбільш вагома та затребувана інформація.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.