Не «паримося» разом

Ось і настало довгоочікуване літо, а з ним і неймовірна спека у всій своїй красі. Дехто потягнувся на південь до моря, бо що може бути краще у спеку, ніж прохолодна морська водичка, хтось обрав собі за відпочинок ліс і пережидають спеку, збираючи гриби та ягоди.

Та багато людей залишилось в місті, а ще й гості приїхали з різних усюдів. І ось саме для них хочеться розповісти про красиву оазу, розташовану в обрамленні хвойних дерев, які своїми величезними вітами закривають її від спекотного сонця.

Ця оаза – бібліотека-філія №1. У комфортній двадцятиградусній атмосфері для вас відкриється цілий всесвіт різноманітних послуг. Бажаєте зібратися тісною компанією за настільними іграми чи пограти на гітарі, поспілкуватися с родичами чи друзями з-за кордону - усе це можна зробити у бібліотеці. Сучасний Інтрент-центр надає різноманітні комп’ютерні послуги (електронна пошта, скайп, музика, фільми, ігри тощо), а красиві, зручні, обладнані  усіма необхідними речами бібліотечні зали так і ваблять до себе гостей.

bibliot1

І обовязково книжки, бо це ж бібліотека. Книжки сучасні, книжки класичні, українські, зарубіжні, старі, нові, маленькі та великі -  усі неодмінно знайдуть свого господаря, бо фонд бібліотеки-філії №1 комплектується згідно з запитами користувачів.

Тож не «паримося», а займаємося улюбленими справами у літню спеку  в комфортній прохолоді бібліотечних залів.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.