Добропільська ОДПІ звертає увагу платників: «Будьте уважні при сплаті податків – діють нові реквізити!»

У Центрах обслуговування платників податків Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області продовжують звертати увагу платників на запровадження з 2 липня 2018 року нових рахунків для наповнення бюджету та на завчасне отримання інформації про нові реквізити!

При сплаті податків необхідно уважно перевіряти реквізити рахунків і з липня перераховувати кошти до бюджетів за новими рахунками.

Відповідно до чинного законодавства, інформацію про зарахування коштів органи ДФС отримують від органів Держказначейства. На даний час у зв’язку з переходним періодом банківські виписки надходять із запізненням. А програмне забезпечення, в свою чергу, налагоджується під нові рахунки. Тому існує затримка щодо  відображення зарахування коштів в особистому електронному кабінеті платників. Але в подальшому дані будуть відображатися вчасно. 

У разі вірної сплати платежів по новим рахункам та наявності квитанції про сплату зарахування сплачених коштів буде відповідати відміткам банківських установ та фактичній сплаті, тому недоїмки та нарахувань пені не буде.

Діюча система зарахування коштів дозволить зберегти персоніфіковані дані про сплату податків, зборів, платежів, як на рахунки, які діяли до 02.07.2018 року, так і на рахунки, які почали діяти з 02.07.2018 року.

Повний перелік нових рахунків можна переглянути в ЦОП інспекції за адресами: провулок Європейській, буд. 4,  м. Добропілля та площа Олександра Невського, буд. 3, сел. Олександрівка, а також на офіційному сайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dh.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.