До дня народження рідного міста добропільчани підкорили Ельбрус

Щорічна експедиція ГО «Східний вітер» в цьому році була присвячення ювілею міста Добропілля.

elb8

Експедиція тривала два тижні та складалася з періоду акліматизації та самого сходження. Підкорення найвищої точки Європи дев’ятьма відчайдухами тривало 4 дні.

elb

Євген Снєгуров, один з учасників цього сміливого дійства та вихованець секції альпінізму та скелелазіння «Східний вітер», поділився своїми враженнями.

elb3

Він розповів, що Ельбрус підкорював вперше, хоча досвід вже має: двічі був на Говерлі та раз на Петросі. За словами Євгена, чим більш складний маршрут, тим цікавіше йти в гори, адже такі походи — це випробування. В екстремальних умовах дуже легко втратити контроль над собою, «гірська хвороба», погане самопочуття та роздратованість можуть сприяти прояву «внутрішніх демонів», як їх називає Євген. Тож дуже важливо підтримувати позитивний настрій. Ще однією необхідною навичкою є вміння «не дивитись в ноги» людини, що йде попереду, а помічати неймовірну красу, яка тебе оточує. Міць і велич гірських гряд, мальовничі долини, пейзажі, від яких захоплює подих—заради цього варто долати труднощі шляху.

elb1

elb4

elb5

elb6

elb7

elb9

elb10

Фото Олександра Гоголя

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.