Навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості «Вперед, до мети!»

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 05 вересня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування та доступу до грантових програм.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому й на семінар був запрошений один з бенефіціарів проекту «Український донецький куркуль» Дмитро Потьомкін. Дмитро розповів присутнім про головні моменти, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентував увагу на якісній підготовці саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.  Багато питань, які поставили Дмитру присутні, були про саму процедуру захисту бізнес-плану і жодне питання не залишилось без відповіді.

Фахівці центру зайнятості зупинились на правових засадах участі у проекті «Український донецький куркуль», наданні підтримки з боку служби зайнятості та  акцентували увагу, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку.

Семінар відвідали 13 осіб, в тому числі 4 діючих підприємця.

Добропільський міський центр зайнятості та соціальні партнери, які долучились до спільної роботи в напрямку підтримки підприємницьких ініціатив, і надалі надаватимуть всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи ЦРП, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.