Веб-портал Пенсійного фонду спрощує отримання послуг

З метою покращення якості обслуговування громадян, мінімізації та упорядкування черг в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області ведеться прийом осіб, які скористалися послугою «Запис на прийом» (електронна черга) засобами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для отримання дистанційних послуг, таких як одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо, необхідно лише один раз зареєструватися на Веб-порталі, а саме:

1. Прийти до управління Пенсійного фонду з паспортом та ідентифікаційним кодом. Заповнити заяву та надати її до 109 кабінету. Отримати реєстраційний код.

2. Зайти на portal.pfu.gov.ua. Натиснути «Реєстрація на порталі». Заповнити форму (потрібно мати свою електронну поштову скриньку).

3. Зайти в свою електронну поштову скриньку. Отримати лист про підтвердження реєстрації.

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена.

Користуйтесь, будь ласка, доступними для всіх категорій електронними послугами Пенсійного фонду України.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.