День Знань – свято особливе та хвилююче!

День знань – це перші дзвоники та хвилювання, море квітів та білих стрічок. Традиційно в перший день осені в школах проходять урочисті святкові заходи, присвячені початку навчального року.

Виховання податкової культури у молоді - є одним із важливих напрямків роботи працівників органів державної фіскальної служби, а добровільна сплата податків неможлива без високої податкової грамотності підростаючого покоління.

Стало вже доброю традицією у фіскалів 1 вересня брати участь у святкових заходах з нагоди цього загальнодержавного свята, вітати дітей із малозабезпечених сімей з початком навчального року.

nal zvon1

З нагоди Дня знань заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області – начальник Покровсько – Добропільського управління Алла Єльникова, фахівці управління привітали учнів НВК № 4 м. Добропілля та ЗОШ №3  м. Покровська зі святом та вручили невеликі подарунки – канцелярське приладдя школярам, які потребують особливої турботи.

Вітаючи школярів з початком навчального року фахівці управління висловили сподівання, що майбутні платники податків будуть законослухняними громадянами своєї країни, побажали дітям щирого прагнення до знань, наполегливості, успіхів у навчанні та яскравого навчального року.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.