Фахівці Покровсько-Добропільського управління провели семінари для платників податків у м. Добропілля та м. Покровськ

Про очікувані законодавчі новації з 01 січня 2019 року з питань оподаткування, проблемні питання в оподаткуванні при веденні бізнесу суб’єктами господарювання юридичними та фізичними особами – підприємцями, особливості адміністрування податку на прибуток, заповнення податкової звітності, у т.ч. неприбутковими установами та організаціями, платники податків дізналися під час семінарів, які нещодавно відбулись у м. Покровськ та м. Добропілля за участі фахівців Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Під час заняття фіскали проінформували про зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів, які передбачені Законом України  від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» наберуть чинності з 01.01.2019, надали актуальну інформацію щодо об'єктів оподаткування з податку на прибуток, порядку його обчислення та сплати, особливостей заповнення звітності та типових помилок, яких припускають платники у звітності по податку на прибуток та неприбуткових установ та організацій.

Лектори звернули увагу, що зареєстровані установи та організації (новостворені), які подали в установленому порядку до органу фіскальної служби документи для внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій під час або протягом 10 днів з дня державної реєстрації, та які за результатами розгляду таких документів внесені до Реєстру, надають Звіт про використання коштів неприбуткової організації та фінансову звітність за період з дати реєстрації по 31 грудня 2018 року. Організації, які були виключені з Реєстру або новостворені організації, включені до Реєстру після 10-ти денного терміну з моменту державної реєстрації, за період перебування на загальній системі оподаткування повинні подати декларацію з податку на прибуток за 2018 рік із показниками діяльності, обрахованими за період перебування на загальній системі оподаткування; звіт неприбуткової організації за 2018 рік із показниками діяльності, обрахованими за період перебування у Реєстрі; фінансову звітність за 2018 рік. 

Вже неодноразово під час семінарів, і цього разу, фіскали нагадали про переваги використання інформаційно-телекомунікаційної системи ДФС України «Електронний кабінет», та зазначили, що це не тільки пріоритетний напрямок у розвитку партнерських відносин між органами ДФС та платниками податків, а й реальна економія робочого часу та коштів платників податків, гарантоване оперативне відстеження змін та нових форм звітності, арифметичний контроль за показниками звітності і уникнення черг при її поданні (у особистому кабінеті доступні новини, інформація з реєстрів, податковий календар, контакти та адреси центрів обслуговування платників, облікові дані платника, бланки податкової звітності).  

Також працівники Покровсько-Добропільського управління не оминули увагою питання легалізації заробітної плати та нагадали платникам податків про фінансову, адміністративну та соціальну відповідальність за приховування найманої праці та проінформували про спільні з Державною службою України з питань праці, Пенсійним фондом, службою зайнятості та органами місцевого самоврядування контрольно-перевірочні заходи, які проводяться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649 «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Наприкінці заходу державні службовці відповіли на запитання присутніх та надали практичні поради щодо застосування норм податкового законодавства у конкретних ситуаціях, які виникають під час ведення бізнесу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.