Покровсько – Добропільське управління: промоакція «Легальне працевлаштування – впевненість у майбутньому»

Використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин або виплата нелегальної заробітної плати – проблемне питання сьогодення. Проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення продовжується.

Днями фахівці Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області провели промоакцію на тему: «Легальне працевлаштування – впевненість у майбутньому», під час проведення якої мали нагоду поспілкувалися з підприємцями та продавцями торгівельного дому «Орбіта». Податківці роз’яснили вимоги законодавства про про працю та попередили про недопущення порушень діючого законодавства при використанні праці. Розповіли про негативні наслідки виплати заробітної плати «в конверті» та неофіційного  працевлаштування.

Звернули особливу увагу на те, що працівник не може бути допущений до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Згідно ст.265 КЗпП України передбачено наступну відповідальність за порушення законодавства про працю у вигляді штрафів:

- за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків передбачений штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника;

- за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі передбачений штраф у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, за кожного працівника;

- за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- за порушення інших вимог трудового законодавства передбачений штраф у розмірі мінімальної заробітної плати.

Зауважили, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.

Шановні роботодавці та наймані працівники, легалізація трудових відносин гарантує забезпечення Ваших прав і гарантій!

Фахівці Покровсько – Добропільського управління завжди готові надати консультації щодо належного оформлення трудових відносин в межах своєї компетенції.

Звертайтеся за адресами:

у м. Покровську,  вул. Прокоф’єва, 113,  тел.  (0623) 521356;

у м. Добропіллі,  пров. Європейський, буд. 4 , тел. (06277) 28871.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.