В електронному вигляді звітують 80% платників Донеччини

Протягом 2018 року до фіскальної служби Донеччини платниками області подано майже 882 тисячі декларацій, звітів, розрахунків, як в паперовому, так і в електронному вигляді. При цьому із року в рік все більше платників Донеччини надсилають звітність засобами телекомунікаційного зв’язку. Так, у 2018 році вже 80% документів всієї звітності надійшло електронним шляхом, в тому числі через Електронний кабінет платника, проти 73% минулого року.

Найбільше звітів в електронному вигляді надається юридичними особами – 89%, фізичними особами-підприємцями – 75%, особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність – 62%.

Найкраще звітують в електронному вигляді платники м. Дружківки – понад 89% всіх звітів надано засобами телекомунікаційного зв’язку, на другому місці платники м. Покровська – 86%, а третє місце займає бізнес-спільнота м. Маріуполя (з м. Донецьк) – 84 відсотка.

І ще декілька цифр з надання звітності саме електронним шляхом:

  • майже 100% всіх наданих декларацiй з акцизного податку, податку на додану вартість, звітів про контрольовані операції, декларацiй з податку на прибуток пiдприємств, уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостiйно виявлених помилок, декларацiй про валютнi цiнностi;
  • понад 80% повiдомлень про прийняття працiвника на роботу, декларацiй з податку на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки;
  • майже 80% податкових розрахунків сум доходу, нарахованого на користь платникiв податку, i сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ), а також звiтів про суми нарахованої заробiтної плати застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування.

ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що для подання документів в електронному вигляді юридичні особи та самозайняті особи можуть приєднатись до Договору про визнання електронних документів шляхом надсилання Заяви про приєднання до такого договору, використовуючи електронний цифровий підпис (http://cabinet.sfs.gov.ua/form).

Шановні платники податків, приєднуйтесь до усіх переваг використання електронних сервісів ДФС України, йдучи у ногу з можливостями сьогодення!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.