Декларуй! В Покровсько – Добропільському управлінні провели роз'яснювальну кампанію з питань декларування доходів

Одним із пріоритетних напрямів роботи фахівців Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області під час деклараційної кампанії є забезпечення проведення на високому рівні консультаційної та роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів серед населення. Для проведення кампанії на належному рівні використовуються усі можливі методи роботи з громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства та формування податкової культури населення.

Так, для оперативного роз’яснення положень податкового законодавства щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, працівниками управління проводиться роз’яснювальна робота в Центрах обслуговування податків управління, а саме надавались роз’яснення: хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, склад податкової знижки, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації тощо. У ході проведення заходу було розповсюджено агітаційну друковану продукцію – пам’ятки та листівки з інформацією про правила заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.