Економте свій час - надавайте податкову звітність в електронному вигляді

Майже 80 відсотків платників податків, яких обслуговує Покровсько-Добропільське управління, подають звітність до фіскальної служби засобами e-mail.

Спеціально для тих, хто ще не долучився до складу таких платників, фахівці управління проводять майстер-класи та наголошують, що звітування в електронному вигляді має ряд незаперечних переваг:

- це економить час платників податків, адже немає необхідності відвідувати податкову інспекцію та витрачати час на подання звітності.  Ії достатньо сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм і передати через мережу Інтернет до податкового органу;

- зникає потреба слідкувати за оновленням бланків звітності та придбавати їх, адже програма оперативно оновлює формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів);

- всі звіти автоматично перевіряються на наявність арифметичних помилок та описок;

- платник податків отримує підтвердження доставки звітності (фіскальна служба надсилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв'язку);

- суб'єкти господарювання отримують можливість провести звірки по платежах та відслідковувати наявність податкового боргу.

Для подання звітів в електронному вигляді необхідно:

- отримати ключ електронного цифрового підпису в одному з  Акредитованих Центрів сертифікації ключів;

- зареєструватися в Електронному кабінеті платника податків», який розміщено на сайті ДФС України та доступний за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua, за допомогою отриманого електронного ключа, як користувач Електронного кабінету;

- подати заяву до Договору про визнання електронного документообігу (після отримання квитанції про приєднання до електронного документообігу можна звітуватися до контролюючого органу в електронному вигляді).

Детальна інформація: в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Покровсько-Добропільського управління.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.