Добровільне декларування доходів - свідомий обов’язок кожного!

До 1 травня 2019 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація), розподіляються на дві категорії: особи, які зобов’язані подати Декларацію та особи, які мають право подати Декларацію про майновий стан та доходи.

Декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку.

Якщо Декларація надсилається поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного терміну подання податкової декларації.

При поданні Декларації в електронній формі не пізніше закінчення останньої  години дня, в якому спливає такий граничний строк.

При направленні Декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатись новим електронним сервісом ДФС «Електронний кабінет платника», яким передбачено її часткове автоматичне заповнення. Це дозволяє у будь-який час сформувати та надіслати Декларацію з персонального комп’ютера.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.