У Покровсько – Добропільському управлінні складено рейтинг надання адміністративних послуг у першому кварталі поточного року

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Підбиваючи підсумки роботи першого кварталу поточного року, начальник Покровсько- Добропільського управління  Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).

Протягом січня – березня п.р. платникам податків, яких обслуговує управління, надано понад 12 тисяч різних адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків, якою скористались 5174 громадянина, що складає майже 43 відс. від всіх наданих послуг.

Найбільш запитуваними послугами є також:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 3790,

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 610,

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 312 послуг.

Платникам податків видано  274 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 695 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку  372 суб’єкта господарської діяльності.  

Нагадуємо, що Центри обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі ГУ ДФС у Донецькій області, так і на інформаційних стендах безпосередньо в ЦОП.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в центрах обслуговування платників, які функціонують у за адресами:

ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидово, вул. Гоголя, буд.1

ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19;

ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський  (Радянський), буд 4;

ЦОП Олександрівської  ДПІ: смт Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.