Податківці взяли участь у медіадискусії у Покровську

Нещодавно фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Інна Шпортюк та Наталія Демченко взяли участь у дискусії на тему «Роль медіа у процесі децентралізації та розвитку місцевих громад», проведеному інститутом демократії імені Пилипа Орлика (м. Київ) на базі громадського простору «Без обмежень» м. Покровськ в рамках проекту «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа», який діє за підтримки Медійної програми в Україні, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. 

Учасниками заходу також стали представники Донецької облдержадміністрації, Донецького національного університету ім. Василя Стуса, Покровської міської ради, Покровського відділу поліції, Краматорської ЗОШ № 8 та низки засобів масової інформації Донецької області.

Під час медіадискусії було обговорено результати двох хвиль моніторингу, проведеного донецькою експертною групою у лютому та квітні 2019 р., на підставі якого здійснено аналіз матеріалів, розміщених у відібраних друкованих періодичних виданнях та інтернет-ресурсах області, зокрема, стосовно їх тем, жанрів, тональності та походження, а також наявності ознак замовності, пропаганди та маніпуляцій.

На підставі розгляду наданих оцінок розміщеної у виданнях інформації за встановленими стандартами, учасниками зустрічі досліджено ряд важливих питань, серед яких рівень та рівноправність відносин «газета-влада», шляхи розвитку доступу журналістів до соціально-значущої публічної інформації, розпорядниками якої є державні структури, досвід роботи незалежних локальних медіа та юнкорів, вихованців шкільних гуртків журналістики у напрямку покращення якості контенту.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.