Звернення платників податків на отримання індивідуальних податкових консультацій

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що платник податків має право звернутися до контролюючих органів за отриманням індивідуальних податкових консультацій. Звернення може бути усним чи письмовим.

Усне звернення викладається на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії».

Письмове звернення надсилається поштою або передається до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу.

В зверненні  платника податків на отримання індивідуальних податкових консультацій в письмовій формі має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місця проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення має бути підписано заявником, а також обов’язковим реквізитом письмового звернення є «дата підписання звернення».

Також письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) в якому має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

За умови дотримання платником податків вимог до форми звернення, контролюючі органи надають платнику податків безоплатні індивідуальні податкові консультації протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.