З початку 2019 року роботодавцям-порушникам донараховано до сплати понад 15,6 мільйонів гривень

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення є і залишається одним з основних напрямків роботи податкової служби Донеччини. Саме тому, дбаючи про майбутнє громадян, їх соціальний захист та розвиток регіону за рахунок наповнення місцевих бюджетів, співробітники відомства продовжують проводити комплекс заходів, спрямованих на детінізацію трудових відносин.

Так, протягом січня-квітня 2019 року роботодавцям, які порушували податкове законодавство при виплаті заробітної плати та інших доходів фізичним особам, донараховано до сплати 15,6 млн гривень. Із загальної донарахованої суми понад 7,3 млн грн складає податок на доходи фізичних осіб, 7,7 млн грн – єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та майже 0,6 млн грн – військовий збір.

За рахунок вжитих заходів податкового контролю було виявлено 6,2 тис.  найманих осіб, праця яких використовувалася роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Слід зауважити, що фахівцями Головного управління ДФС у Донецькій області постійно проводиться роз’яснювальна робота серед керівників підприємств регіону, внаслідок чого роботодавці додатково уклали 2274 трудові угоди з найманими працівниками.

За результатами вжитих заходів залучено до державної реєстрації 1251 громадянин, котрі здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, в результаті чого до бюджету додатково сплачено 1,6 млн грн податків. 

Головне управління ДФС у Донецькій області висловлює щиру вдячність сумлінним роботодавцям за їх небайдужість до своїх найманих працівників. Адже офіційна заробітна плата – запорука майбутнього громадян і держави в цілому.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.