Працівник Покровсько-Добропільського управління стала переможцем конкурсу «Найчарівніший податківець Донеччини»

Нещодавно в Головному управлінні ДФС у Донецькій області пройшов конкурс краси серед жінок податкової служби «Найчарівніший податківець Донеччини».
Найчарівнішого податківця вибирали шляхом голосування за світлини, надані конкурсантками з усіх регіонів Донеччини, за допомогою яких вони показували свої захоплення, спортивні досягнення, робочі будні та визначні краєвиди свого міста.

Переможницею стала Наталія Демченко – головний державний інспектор сектору організаційного забезпечення Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Наталія працює у лавах податкової служби з 2014 року, за родом діяльності бере активну участь в організації та проведенні комунікаційних заходів, креативна та енергійна.

Теплі слова поздоровлення з перемогою пролунали від в.о. начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Ірини Долозіної, яка вручила переможниці цінний подарунок та побажала тепла і затишку в родині.

Колектив Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області приєднується до привітань та бажає Наталії подальших перемог, як професійних, так і особистих, а також завжди впевнено йти до поставленої мети.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.