За І півріччя 2019 року легалізовано працю майже 14 тис. мешканців Донеччини

Неофіційна заробітна плата – це тягар сучасності, який, перш за все, лягає на плечі найманого працівника. Так, отримуючи заробітну плату "у конверті", робітник виявляється абсолютно незахищеним перед роботодавцем. Усна домовленість про розмір грошової винагороди не закріплена юридично, а отже роботодавець сам вправі вирішувати, скільки та коли платити за отриману послугу чи виконану роботу. Відповідно, найманий робітник не має ніяких гарантій та доказів у підтвердженні дійсного розміру заробітної плати та стажу роботи.

Саме тому, дбаючи про майбутнє громадян, їх соціальний захист та розвиток регіону за рахунок наповнення місцевих бюджетів, податкова служба Донецької області продовжує проводити комплекс заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин.

Протягом шести місяців 2019 року за результатами роботи відомства вже легалізовано працю 13,8 тис. найманих працівників, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 13,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,2 млн грн військового збору.

Не припиняється робота податківців і з підприємствами регіону щодо підвищення заробітної плати. На даний час 1 028 підприємств вже підвищили рівень заробітної плати вище за мінімальну, за рахунок чого бюджет отримав 2,9 млн грн податків та зборів.

Шановні громадяни! Головне управління ДФС у Донецькій області продовжує наголошувати: легалізація найманої праці – це свідоме відношення до свого майбутнього!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.