Працівниками Покровсько – Добропільського управління проведено профілактичні заходи щодо легалізації доходів громадян

Використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин, або виплата нелегальної заробітної плати – проблемне питання сьогодення. Проведення профілактичних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення продовжується.

Наприкінці липня п.р. фахівці Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області провели промоакції: «Думай про майбутнє - працюй легально!» у мм.. Покровську, Мирнограді та Добропіллі. Податківці розповсюджували листівки «Ні зарплаті в конверті», роз’яснювали вимоги законодавства про працю та попереджували про негативні наслідки виплати заробітної плати «в конверті» та неофіційного  працевлаштування.

Звернули особливу увагу на те, що працівник не може бути допущений до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Також нагадали, що згідно зі ст.265 КЗпП України передбачено відповідальність за порушення законодавства про працю у вигляді штрафів:

- за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків передбачений штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника;

- за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплату їх не в повному обсязі передбачений штраф у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, за кожного працівника;

- за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

- за порушення інших вимог трудового законодавства передбачений штраф у розмірі мінімальної заробітної плати.

Завдяки планомірному проведенню фахівцями управління роз’яснень, співбесід з роботодавцями та громадянами, забезпеченню взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування протягом 2018 року працевлаштовано 3284 працівника, 687 осіб зареєструвались у якості суб’єкта підприємницької діяльності.

До бюджетів додатково надійшло 5,7 млн грн єдиного внеску, 5,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та  0,4 млн грн військового збору.

Шановні роботодавці та наймані працівники, легалізація трудових відносин гарантує забезпечення Ваших прав і гарантій!

Фахівці Покровсько – Добропільського управління  завжди готові надати консультації щодо належного оформлення трудових відносин в межах своєї компетенції.

                                                

           Покровсько-Добропільське управління

           ГУ ДФС у Донецькій області

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.