В Покровсько – Добропільському управлінні відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства

Фахівці Добропільських підрозділів Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області провели 26.07.2019 черговий семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями.

На початку зустрічі фахівці управління надали присутнім практичні поради щодо заповнення квартальної звітності.

В ході спілкування розглядались актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, майнових платежів, застосування спрощеної системи оподаткування. Окрему увагу приділили питанням, пов'язаним із заповненням звітності з ПДВ.

Під час заходу фахівці звернули увагу на найбільш поширені помилки, які допускаються платниками при заповненні звітності, та закликали надавати її засобами телекомунікаційного зв’язку, зважаючи на зручність та комфортність такого способу звітування.

Окрему увагу було приділено питанню надання адміністративних послуг, які суб'єкти підприємницької діяльності можуть отримати у Центрі обслуговування платників, а також великій кількості електронних сервісів фіскальної служби, якими можливо користуватися, не покидаючи робочого місця.

Протягом семінару обговорювались проблемні питання, присутні отримали відповіді від фахівців фіскальної служби  на свої запитання.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.