Скільки коштує несвоєчасна сплата податків?

Добропільський відділ адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що згідно статті 266 та статей 269-289 Розділу XII Податкового кодексу України від 02 грудня 2010р. № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі ПКУ) відбувається справляння податків на майно в частині плати за землю з фізичних осіб та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Строк сплати майнових податків визначено статтею 266 та 287 ПКУ. У випадку несвоєчасної сплати узгодженої суми грошового зобов’язання (земельного податку, податку на нерухомість) протягом строків, визначених ПКУ, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах (п. 126.1 ПКУ):

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів з дня виникнення податкового боргу розпочинається нарахування пені (п. 129.1 ПКУ).

Підсумовуючи вищевикладене, радимо платникам податків, які не сплатили земельний податок або податок на нерухоме майно, звернутися до Центрів обслуговування платників податків Добропільської ДПІ та здійснити звірку розрахунків.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.