Сплачуєте податковий борг - правильно заповнюйте платіжні документи!

Покровсько – Добропільське управління  ГУ ДПС у Донецькій області звертає увагу платників, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, ЄСВ обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

Для того, щоб сплачена сума вірно відобразилася в ІКП платника податків, необхідно чітко дотримуватись вимог наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 (із змінами) «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів». В цьому Порядку в доступній формі описано як правильно заповнювати поле платіжного документа «Призначення платежу». Звертаємо увагу! Саме поле «Призначення платежу» використовується для обліку сплачених сум в ІС «Податковий блок» для ідентифікації платника податку та занесення сплаченої суми до його ІКП.

Платіжний документ при погашенні податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску заповнюється наступним чином:  

*;140; ХХХХХХХХХХ; роз’яснювальна інформація про призначення платежу, де 

«*» - службовий код
«;» - обов’язковий символ
«140» – код виду сплати відповідно до Порядку 666 надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску
«;»- обов’язковий символ

ХХХХХХХХХХ – код платника (ЄДРПОУ для юридичної особи, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) для фізичної особи).

Саме до ІКП платника з цим кодом буде зарахована сплачена сума платежу. Вищезазначені вимоги обов’язкові при заповненні платіжних документів, в тому числі при сплаті через банківські термінали, системи Інтернет-банкінгу. Перевіряйте та вимагайте від операторів-касирів банків, поштових відділень вірного заповнення поля «Призначення платежу».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.