Покровсько – Добропільське управління: за вісім місяців платники податків отримали більше 27 тисяч адміністративних послуг

Діджиталізація податкових процедур (використання сучасних цифрових технологій), розширення переліку електронних сервісних функцій, відкритість і прозорість адміністрування – основні принципи сучасної податкової служби.

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування є одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників (далі - ЦОП) створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі  ГУ ДПС у Донецькій області (dn.tax.gov.ua), так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Протягом січня – серпня  п.р. працівниками управління надано 27345 різних адміністративних послуг.

14320 громадян скористувались найбільш популярною серед послуг - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Найбільш запитуваними послугами також є:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5651,

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1534,

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1189 послуг.

Платникам податків видано 787 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 1613 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 929 суб’єктів господарської діяльності. 

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в ЦОП, які функціонують у м.м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт Олександрівка з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45  за адресами:

ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидове, вул. Гоголя, буд.1;

ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19;

ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський  (Радянський), буд. 4;

ЦОП Олександрівської ДПІ: смт Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

Крім цього, адміністративні послуги можна отримати у м. Авдіївка, за адресою: вул. Молодіжна, буд. 7, каб. 308, (пункт надання адміністративних послуг ЦОП Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.