Відповідальність за несвоєчасну сплату майнових податків

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДПС у Донецькій області звертає Вашу увагу на те, що 29 серпня 2019 року сплинув термін сплати майнових податків з фізичних осіб.

У разі, якщо платник податків не сплатив узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, встановлених законодавством, такий платник притягується до фінансової відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Разом з тим, відповідно ст.129 Податкового кодексу України передбачено нарахування пені за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов'язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.

Таким чином, у разі несплати податкових зобов’язань, контролюючим органом будуть вжиті відповідні заходи з погашення боргу, передбачені Податковим кодексом України, а саме: сформована та направлена податкова вимога, стягнення коштів, які перебувають у власності платника податків, виникнення права податкової застави, адміністративний арешт майна та інше.

Шановні платники податків! Своєчасно сплачуйте податкові зобов’язання!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.