Продовжуємо розвивати комунікації з молоддю: фахівці Покровсько-Добропільського управління зустрілись зі студентами ДонНТУ

Нещодавно працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області за участі телекомпанії «Орбіта» провели зустріч у Покровську зі студентами Донецького національного технічного університету, на яку запросили і представників Покровського об’єднаного управління ПФУ у Донецькій області.

Під час заходу розглянули та обговорили цілу низку питань:

- значення правової освіти в подальшій розбудові України - як правової держави, права громадян у взаємовідносинах з податковими органами;

- первинна реєстрація ФОП, їх права та обов’язок щодо сплати податків;

- легалізація заробітної плати;

- особливості застосування податкової знижки, у т.ч. на навчання;

- добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Головний державний інспектор сектору обслуговування платників Покровсько-Добропільського управління Ігор Чернега нагадав принципи податкового законодавства та наголосив, що держава в особі ДПС та громадяни є рівними учасниками суспільного діалогу щодо взаємних прав та обов’язків, і це є одним із ключових меседжів нової податкової служби.

Головний державний інспектор Покровської ДПІ Покровсько-Добропільського управління Наталія Артюхова проінформувала про перші кроки по створенню власного бізнесу (державна реєстрація ФОП, вибір системи оподаткування тощо), а також роз’яснила питання практичного використання права платника податку-резидента України щодо отримання податкової знижки у випадку документального підтвердження суми (вартості) витрат (п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України) на:

- частину суми процентів за іпотечним кредитом;

- компенсацію вартості навчання;

- страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового життя та пенсійних внесків в рамках недержавного пенсійного забезпечення.

Також студенти дізнались, чому так важливо отримувати легальну заробітну плату, та коли доцільна добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Податківці та представники Пенсійного фонду роздали учасникам заходу друковану продукцію на актуальну тематику.

У Покровсько-Добропільському управлінні  завжди приділяють значну увагу роботі з учнівською молоддю та студентами, постійно проводять активну роботу з інформування про актуальні питання та напрямки діяльності служби, формування та становлення свідомості майбутнього сумлінного платника податків.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.