Майже 34 тисячі адміністративних послуг надано платникам фахівцями Покровсько – Добропільського управління за 11 місяців поточного року

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області. Підбиваючи підсумки роботи за 11 місяців п.р., начальник Покровсько - Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників.  

Загалом, з початку п.р. працівниками управління надано 33958 адміністративних послуг, як через центри обслуговування платників, так і в електронній формі.

Протягом зазначеного періоду платникам податків, яких обслуговує управління, надано 33958 адміністративних послуг, що на 8 відсотків більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Найбільш популярною серед послуг традиційно є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 20058 громадян, що складає майже 68 відсотків від загальної кількості наданих послуг.

Крім цього, найбільш запитуваними послугами є:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6792,

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 2029,

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 931 послуг.

Платникам податків видано 333 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 980 витягів з реєстру платників єдиного податку, що на 30 відсотків більше ніж за попередній період. Зареєстровано платниками єдиного податку 829 суб’єктів господарської діяльності.  

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі  ДПС України (www.tas.gov.ua), так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в ЦОП, які функціонують у м.м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт Олександрівка з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45  за адресами:

ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидове, вул. Гоголя, буд.1;

ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19, крім цього, здійснюється чергування за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, каб.308;

ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський  (Радянський), буд 4;

ЦОП Олександрівської  ДПІ: смт Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.