Час отримувати ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ!

Громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти  такого платника та/або члена його сім’ї 1-го ступеня споріднення мають право протягом 2020 року подати декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки.

Щоденна робота податківців спрямована на надання необхідних консультацій та роз’яснень щодо порядку надання та заповнення декларацій, ознайомлення з переліком витрат, за якими застосовується податкова знижка, а також надання практичної допомоги щодо заповнення декларації про отримані доходи.

За допомогою сервісу «Електронний кабінет» можливо швидко та у будь-який час сформувати та надіслати декларацію про доходи. Скористувавшись послугою «Е-кабінет для громадян» сервісу «Електронний кабінет», можливо оперативно отримати данні, які використовуються при заповненні декларації, а саме:

- відомості про суми виплачених доходів і утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- доступ до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування (рухоме та нерухоме майно), відомості про які надходять до ДПС з відповідних реєстрів інших державних органів.

Також, скориставшись сервісом «Електронний кабінет» можливо і  подання декларації про майновий стан і доходи.

Крім цього, цей сервіс надає електронний доступ до сформованих податкових повідомлень-рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати на землю.

Нагадуємо, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою:  http://cabinet.tax.gov.ua.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.