На потребу дня: дистанційна форма комунікацій з платниками

Зважаючи на те, що здоров'я та безпека платників - головний пріоритет Державної податкової служби, Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області з метою попередження інфікування і поширення вірусних інфекцій започаткувало надання консультацій платникам податків в режимі скайп - зв’язку.

Цього разу начальник Мирноградської ДПІ Покровсько-Добропільського управління Наталія Кононіхіна дистанційно надала інформаційну допомогу платнику в отриманні відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді.

Під час карантинних заходів дуже доречними є можливості електронних сервісів ДПС, зокрема - Електронний кабінет, за допомогою якого у платників є можливість безліч корисної інформації, зокрема, подати ряд заяв для отримання адміністративних послуг, отримати результати надання таких послуг. Нагадуємо, вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://саbinet.tах.gov.uа, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Шановні платники, в ситуації, пов’язаній із спалахом та розповсюдженням коронавірусу СОVІD-19, закликаємо спілкуватися дистанційно. Податківці нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання. Ми працюємо для вас!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.