Покровсько – Добропільське управління: підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг з початку 2020року

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області. Підбиваючи підсумки роботи з початку 2020 року, начальник Покровсько- Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).                                                                                                    

Протягом січня-лютого 2020 року платники податків, яких обслуговує управління, отримали 7313 різних адміністративних послуг.

Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 3682 громадян.

Найбільш запитуваними послугами є також:

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 1566,

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 375.

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 363 послуг.

Платникам податків видано  267 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 483 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 305 суб’єктів господарської діяльності та інші послуги.  

Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб  на головному веб порталі  ГУ ДПС у Донецькій області - dn.tax.gov.ua.

Також платники можуть скористатися електронними сервісами ДПС :              

електронний кабінет - cabinet.tax.gov.ua;

- офіційна скринька ГУ ДПС для листування – dn- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

електронні звернення від громадян - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- запит на отримання публічної інформації - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.