Представники Добропілля увійшли до складу Коаліції громадських об’єднань Сходу України

19 вересня в місті Краматорськ відбулось урочисте підписання Меморандуму про спільну діяльність щодо розвитку територій, постраждалих від конфлікту в Україні.

memor

Заходу передувало створення Коаліції дієвих громадських організацій з міст Бахмут, Добропілля, Дружківка, Вугледар, Святогірськ, Северодонецьк та Старобільськ за ініціативи Всеукраїнського благодйного фонду «Горєніє». Документ передбачає спільну діяльність між коаліцією та органом місцевої влади. Наше місто в Коаліції представляють ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» та ГО «Громадський простір «Розвиток». Перший заступник Добропільського міського голови Олексій КОРМІЛЬЦЕВ підписав Меморандум від імені виконкому міської ради.

memor1

memor2

memor3

Діяльність підписантів в рамках співпраці буде направлена на впровадження реформ місцевого самоврядування та євроінтеграційних процесів, сприяння захисту прав та соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, що постраждали від конфлікту на Сході України, економічний розвиток регіонів, сприяння встановленню миру та порозуміння в громадах, побудови партнерства з іншими регіонами України тощо.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.