«День Пенсійного фонду» в Добропільському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області

19 вересня в.о. начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пітик Неоніла Євгеніївна та заступник начальника управління Громило Наталія Миколаївна провели «День Пенсійного фонду» для представників органів влади, місцевого самоврядування, соціальних партнерів, ветеранських організацій.

Під час зустрічі Неоніла Євгеніївна ознайомила присутніх з результатами роботи управління з І півріччя 2018 року. Заступник начальника управління Наталія Миколаївна акцентувала увагу на впровадженні системи централізованого призначення, перерахунків та виплати пенсій, модернізації прийому громадян.

den pf

Неоніла Євгеніївна повідомила присутнім про нові можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу – інформування громадян шляхом смс-повідомлень, після чого гості одразу оформили заяви та виявили зацікавленість щодо залучення членів своїх трудових колективів.

Обговорення питань відбулось у теплій, дружній атмосфері за чашкою чаю, присутні отримали відповіді на питання. Гості залишали управління з гарним настроєм, забравши з собою аналітичний матеріал, підготовлений для проведення заходу.

den pf1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.